Krótka odpowiedź
Audi w leasingu weźmiesz typowo z wpłatą 0–30%, na 24–60 miesięcy i z wykupem 1–45%. Spalinowe i mild-hybrid Audi mają od 2026 r. limit 100 tys. zł, hybrydy plug-in TFSI e (np. A3, Q5, A6) – 150 tys. zł, a elektryczne e-tron (Q4, Q6, A6) – 225 tys. zł. W kosztach ujmujesz proporcjonalną część raty.
W skrócie
- A3 Sportback TFSI e (ok. 140 km na prądzie) – limit 150 tys. zł, w niższych wersjach blisko pełnego ujęcia
- Q4 e-tron od ok. 210 tys. zł brutto mieści się w limicie 225 tys. zł w całości
- Nowe Q3 od ok. 189 tys. zł, A5 i Q5 spalinowe – limit 100 tys. zł, w kosztach ok. 40–60% części kapitałowej
- Q6 e-tron i A6 e-tron przekraczają 225 tys. zł, ale w koszty trafia ok. 70–85% części kapitałowej
- Q4 e-tron za 178 tys. zł netto: rata ok. 2,6 tys. zł netto (15% wpłaty, 60 mies., 20% wykupu)
Audi to marka, którą polscy przedsiębiorcy wybierają, gdy chcą auta premium o sportowym charakterze, ale z rozsądnymi kosztami serwisu i bogatą siecią dealerską. Wspólna technika z Volkswagenem, napęd quattro i wysoka jakość wnętrz sprawiają, że A4 (dziś A5), A6 i Q5 od lat należą do najpopularniejszych aut zarządu.
W 2026 r. leasing Audi to przede wszystkim decyzja o napędzie. Spalinowe Audi praktycznie zawsze przekracza limit 100 tys. zł, ale gama TFSI e i e-tron daje limity 150 i 225 tys. zł. Poniżej pokazujemy, jak to przekłada się na koszty i raty.
Gdzie plasuje się Audi wśród marek premium w Polsce?
Audi jest jedną z trzech wiodących marek premium w Polsce, obok BMW i Mercedesa, i od lat ma silną pozycję w segmencie firmowym. Kluczowym wyróżnikiem jest technologia: napęd quattro, wczesne wprowadzenie elektryków e-tron i hybryd plug-in z dużymi bateriami.
Dla leasingodawców Audi to auto o przewidywalnej wartości rezydualnej i szerokim rynku wtórnym. Oznacza to konkurencyjne oferty i możliwość ustawienia wyższego wykupu. Ceny części i serwisu są nieco niższe niż u niemieckich konkurentów, bo wiele podzespołów dzieli z grupą Volkswagena.
Modele Audi dostępne w 2026 r. – tabela dla firm
W 2026 r. Audi porządkuje nazewnictwo: liczby nieparzyste (A3, A5, Q3, Q5) oznaczają głównie modele spalinowe i plug-in, a e-tron – auta elektryczne. Ceny poniżej są orientacyjne i silnie zależą od pakietów.
| Model | Segment / nadwozie | Napędy | Cena od (brutto, orientacyjnie) | Dla kogo |
|---|---|---|---|---|
| A3 Sportback / Limousine | C / hatchback, sedan | benzyna, diesel, PHEV (TFSI e) | ok. 140 tys. zł | JDG premium, specjaliści |
| Q3 / Q3 Sportback | C-SUV | mHEV, diesel, quattro, PHEV | ok. 189 tys. zł | małe firmy, rodziny |
| Q4 e-tron / Sportback | C/D-SUV | elektryczny, quattro | ok. 210 tys. zł | firmy z ładowaniem, SCT |
| A5 / A5 Avant | D / liftback, kombi | benzyna, diesel, PHEV, quattro | ok. 200 tys. zł | kadra, przedstawiciele premium |
| Q5 / Q5 Sportback | D-SUV | benzyna, diesel, PHEV, quattro | ok. 250 tys. zł | właściciele firm, holowanie |
| A6 / A6 Avant | E / limuzyna, kombi | benzyna, diesel, PHEV, quattro | ok. 260 tys. zł | zarząd, długie trasy |
| A6 e-tron / Avant e-tron | E / liftback, kombi | elektryczny | ok. 300 tys. zł | trasy na prądzie, flota EV |
| Q6 e-tron | D-SUV | elektryczny, quattro | ok. 300 tys. zł | kadra, firmy z fotowoltaiką |
| Q7 / Q8 | E/F-SUV | diesel, benzyna, PHEV | ok. 400 tys. zł | prezesi, reprezentacja |
Audi rywalizuje bezpośrednio z BMW i Mercedesem – porównanie ich gam w kontekście limitów znajdziesz na stronach leasing BMW i leasing Mercedes-Benz.
TFSI e i e-tron – jak napęd Audi wpływa na limit kosztów?
Limit zależy od emisji CO₂: spalinowe i mild-hybrid Audi mają limit 100 tys. zł, hybrydy plug-in TFSI e (emisja poniżej 50 g/km) – 150 tys. zł, a elektryczne e-tron – 225 tys. zł. Ponieważ żaden nowy model Audi nie kosztuje mniej niż 100 tys. zł, przy spalinowych wersjach zawsze część raty wypada z kosztów.
| Wersja (orientacyjnie brutto) | Limit | Część kapitałowa w kosztach (użytek mieszany) |
|---|---|---|
| A3 Sportback 35 TFSI (ok. 145 tys. zł) | 100 tys. zł | ok. 76% |
| Q3 35 TFSI (ok. 189 tys. zł) | 100 tys. zł | ok. 58% |
| A5 Avant TDI (ok. 220 tys. zł) | 100 tys. zł | ok. 50% |
| A3 Sportback TFSI e (ok. 175 tys. zł) | 150 tys. zł | ok. 95% |
| Q5 TFSI e (ok. 300 tys. zł) | 150 tys. zł | ok. 55% |
| Q4 e-tron (ok. 219 tys. zł) | 225 tys. zł | 100% |
| Q6 e-tron (ok. 310 tys. zł) | 225 tys. zł | ok. 80% |
Wartość dla limitu przy użytku mieszanym to cena netto plus 50% VAT, którego nie odliczasz. Przy pełnym odliczeniu VAT (VAT-26 i ewidencja przebiegu) porównujesz samą cenę netto. Pełne zasady opisuje poradnik o limitach kosztów w 2026 r. – a konkretne wyliczenia zawsze warto potwierdzić z księgowym.

A3 TFSI e – najbardziej „podatkowe” Audi w 2026 r.?
Dla wielu przedsiębiorców tak. A3 Sportback TFSI e z dużą baterią przejeżdża na prądzie ok. 140 km, ma limit 150 tys. zł, a w niższych wersjach wyposażenia mieści się w nim niemal w całości. To oznacza prawie pełne ujęcie części kapitałowej raty w kosztach przy aucie, które w trasie nie wymaga planowania ładowania.
Warunek: musisz regularnie ładować. Plug-in jeżdżący na rozładowanej baterii spala więcej niż zwykła benzyna, bo wozi dodatkową masę. Jeżeli nie masz dostępu do gniazdka w domu lub firmie, rozsądniejsza będzie wersja spalinowa albo e-tron z ładowaniem na stacjach szybkich. Porównanie znajdziesz w artykule elektryk czy hybryda do firmy.
Elektryczne Audi e-tron – Q4, Q6 i A6 w leasingu
Q4 e-tron to najpopularniejszy elektryczny model Audi w firmach – i jedyny, który w podstawowych wersjach mieści się w limicie 225 tys. zł w całości. Większe Q6 e-tron i A6 e-tron, zbudowane na nowej platformie z architekturą 800 V, ładują się bardzo szybko, ale ich ceny przekraczają limit.
Q6 e-tron czy A6 Avant e-tron?
Q6 e-tron to wybór dla tych, którzy potrzebują wyższej pozycji za kierownicą i napędu quattro. A6 Avant e-tron to elektryczne kombi o bardzo niskim oporze aerodynamicznym, z zasięgiem wystarczającym na trasę Kraków–Warszawa i z powrotem z jednym krótkim ładowaniem. W obu przypadkach w koszty trafi ok. 75–85% części kapitałowej raty. Szerzej o elektrykach przeczytasz na stronie o leasingu samochodów elektrycznych.
Ile wynosi rata leasingu Audi? Dwie kalkulacje
Poniższe kalkulacje są orientacyjne – przyjmują rynkowe oprocentowanie z jesieni 2026 r. i nie zawierają ubezpieczenia. Ostateczną ratę ustali leasingodawca po ocenie Twojej firmy.
| Założenia | A3 Sportback 35 TFSI | Q4 e-tron |
|---|---|---|
| Cena netto | 115 000 zł | 178 000 zł |
| Wpłata | 10% (11 500 zł) | 15% (26 700 zł) |
| Okres | 48 miesięcy | 60 miesięcy |
| Wykup | 25% (28 750 zł) | 20% (35 600 zł) |
| Orientacyjna rata netto | ok. 2 050 zł + VAT | ok. 2 630 zł + VAT |
| Część kapitałowa w kosztach | ok. 78% (limit 100 tys. zł) | 100% (limit 225 tys. zł) |
Q4 e-tron ma wyższą ratę, ale przy 60-miesięcznej umowie różnica wynosi niecałe 600 zł netto miesięcznie, a cała część kapitałowa trafia w koszty. Przy ładowaniu w firmie koszt energii jest też wyraźnie niższy niż paliwa. Swoje warianty sprawdzisz w kalkulatorze leasingowym Avanti Finance.
Jak wartość rezydualna Audi wpływa na wykup i ratę?
Audi traci wartość wolniej niż przeciętne auto, dlatego możesz ustawić wyższy wykup: typowo 35–45% przy 36 miesiącach i 25–35% przy 48 miesiącach. Wyższy wykup to niższa rata, a przy limicie 100 tys. zł – mniejsza część kapitałowa, która i tak tylko częściowo trafia w koszty.
Po zakończeniu umowy możesz auto wykupić i zatrzymać, sprzedać lub przenieść do majątku prywatnego. Pamiętaj o zasadzie 6 lat: sprzedaż auta przeniesionego z firmy przed jej upływem oznacza przychód z działalności. Więcej w poradniku wykup samochodu z leasingu.
Przy Audi z dużym pakietem S line i wyposażeniem dodatkowym wartość rezydualna nie rośnie proporcjonalnie do ceny. Opłaca się wybrać pakiety, które naprawdę zwiększają atrakcyjność auta na rynku wtórnym (np. matrix LED, asystenci), a zrezygnować z drogich opcji kosmetycznych.
Używane Audi w leasingu – dobra droga do niższego limitu?
Tak – używane Audi pozwala ograniczyć różnicę między ceną auta a limitem kosztów. Trzy-, czteroletnie A4, A6 czy Q5 z polskiego salonu kosztują często 40–50% ceny nowego modelu, a nadal mają nowoczesne systemy bezpieczeństwa i wysoką jakość wnętrza.
Przy wyborze sprawdź historię serwisową w ASO, stan skrzyni S tronic (wymiany oleju), układu quattro i ewentualne akcje serwisowe. Przy używanych e-tronach poproś o raport stanu baterii. Ofertę leasingu na konkretne auto z rynku wtórnego przygotuje leasing aut używanych w Avanti Finance; więcej informacji znajdziesz na stronie o leasingu samochodów używanych.
Gwarancja, serwis i ubezpieczenie Audi w leasingu
Nowe Audi ma gwarancję fabryczną, którą możesz przedłużyć, a także pakiety serwisowe na kilka lat. W leasingu da się je wliczyć w finansowaną kwotę, co ułatwia planowanie kosztów floty. Przy użytku mieszanym koszty serwisu ujmujesz w kosztach w 75%.
Ubezpieczenie AC jest obowiązkowe przez cały okres umowy, a przy modelach takich jak Q5, Q7 czy A6 składki bywają wysokie ze względu na ryzyko kradzieży. Pamiętaj, że przy szkodzie całkowitej ubezpieczyciel wypłaca wartość rynkową auta. Różnicę do ceny zakupu pokryje ubezpieczenie GAP – z kodem Avanti1 zapłacisz o 10% mniej.
Jak przebiega rozliczenie szkody całkowitej w leasingu, wyjaśniamy w poradniku szkoda całkowita samochodu w leasingu.
Audi w spółce, na ryczałcie i w JDG – czym się różni leasing?
Ta sama rata za Audi daje różny efekt w zależności od formy opodatkowania. Na podatku liniowym lub skali limit kosztów bezpośrednio podnosi Twój PIT, więc wybór TFSI e lub e-tron ma realną wartość. Na ryczałcie nie ma kosztów podatkowych – korzyścią z leasingu jest odliczenie VAT (jeśli jesteś VAT-owcem) i to, że nie zamrażasz gotówki w aucie.
W spółce z o.o. limity działają w CIT, a gdy wspólnik lub członek zarządu używa auta prywatnie, powstaje przychód rozliczany miesięcznym ryczałtem. Dla aut elektrycznych bywa on niższy, co dodatkowo przemawia za e-tronem w spółkach. Więcej w poradnikach leasing samochodu na ryczałcie i leasing w spółce z o.o.
Leasing Audi czy najem długoterminowy?
Leasing jest lepszy, gdy chcesz mieć wpływ na wykup i swobodę w liczbie kilometrów; najem – gdy wolisz stałą opłatę z serwisem, oponami i ubezpieczeniem i nie planujesz zatrzymywać auta. Przy Audi z dużym przebiegiem rocznym leasing jest zwykle tańszy, bo w najmie każdy dodatkowy kilometr kosztuje. Porównanie obu form opisujemy na stronie najem długoterminowy czy leasing.
Leasing Audi krok po kroku
- Wybierz model i napęd Spalinowe, TFSI e czy e-tron – sprawdź emisję CO₂, bo od niej zależy limit.
- Zbierz konfigurację Oferta z salonu z ceną po rabacie albo ogłoszenie auta używanego.
- Złóż zapytanie Broker porówna ofertę Audi Financial Services z bankami i niezależnymi leasingodawcami.
- Ustal parametry Wpłata, okres, wykup oraz sposób ubezpieczenia.
- Podpisz umowę zdalnie E-podpis lub kurier po decyzji leasingodawcy.
- Odbierz Audi W wybranym salonie lub u sprzedawcy auta używanego.
Plusy i minusy leasingu Audi
Zalety
- Plug-iny TFSI e z bardzo dużym zasięgiem elektrycznym i limitem 150 tys. zł
- Q4 e-tron mieści się w limicie 225 tys. zł w całości
- Wysoka wartość rezydualna i łatwa odsprzedaż
- Części i serwis współdzielone z grupą Volkswagena
Na co uważać
- Spalinowe Audi zawsze przekracza limit 100 tys. zł
- Q6 e-tron i A6 e-tron powyżej limitu 225 tys. zł
- Drogie pakiety wyposażenia szybko podnoszą ratę
- Wysokie składki AC na popularne SUV-y
Dlaczego warto wziąć Audi w leasing przez brokera Avanti Finance?
Avanti Finance to niezależny broker leasingowy z Krakowa, działający od 2014 r. Za pośrednictwo nie płacisz nic, a jedno zapytanie trafia do kilkunastu leasingodawców – w tym do tych, którzy specjalizują się w autach premium i akceptują wysoki wykup. Wyróżnienia Laur Klienta 2024 i Orły Finansów Gold 2025 potwierdzają jakość naszej pracy.
Obsługujemy firmy z całej Polski zdalnie, a Audi odbierzesz w wybranym salonie. Szczegóły znajdziesz na stronie leasing Audi w Avanti Finance. Masz już propozycję z salonu? Prześlij ją do bezpłatnego sprawdzenia oferty leasingu. Ogólne zasady finansowania aut premium opisujemy na stronie o leasingu samochodów premium.
Opracowanie: zespół ekspertów Avanti Finance
Niezależny broker leasingowy z Krakowa, od 2014 r. porównuje oferty wielu firm leasingowych dla przedsiębiorców z całej Polski. Treść ma charakter informacyjny i nie stanowi porady podatkowej – szczegóły rozliczeń skonsultuj z księgowym. Stan prawny: październik 2026.
FAQ
Najczęstsze pytania
Czy Audi A3 mieści się w limicie 100 tys. zł?
Nowe A3 kosztuje zwykle ponad 140 tys. zł brutto, więc w wersji spalinowej przekracza limit 100 tys. zł i w kosztach ujmiesz ok. 70% części kapitałowej raty. Lepszą proporcję daje A3 TFSI e, które jako plug-in ma limit 150 tys. zł. Używane A3 sprzed kilku lat może zmieścić się w limicie w całości.
Ile kosztuje leasing Audi Q4 e-tron?
Orientacyjnie: Q4 e-tron za ok. 178 tys. zł netto, z wpłatą 15%, na 60 miesięcy i z wykupem 20%, to rata około 2,6 tys. zł netto. Ponieważ to auto elektryczne, w podstawowych wersjach cała część kapitałowa raty mieści się w limicie 225 tys. zł. Ostateczna rata zależy od wyposażenia i oferty.
Które Audi ma limit 150 tys. zł?
Limit 150 tys. zł obejmuje hybrydy plug-in o emisji poniżej 50 g CO2/km, czyli wersje TFSI e i e-hybrid, m.in. A3 Sportback, Q3, A5, Q5 i A6. Aktualne generacje mają duże baterie i zasięg elektryczny rzędu kilkudziesięciu do ponad stu kilometrów, więc spełniają warunek emisji z zapasem.
Czy warto wziąć w leasing używane Audi?
Tak, kilkuletnie Audi z polskiego salonu to dobry sposób na zbliżenie się do limitu kosztów. A4, A6 czy Q5 po trzech–czterech latach tracą znaczną część ceny, a wciąż są nowoczesne. Leasingodawca ograniczy wiek auta na koniec umowy, zwykle do 10–15 lat, i może wymagać wyceny rzeczoznawcy.
Audi Financial Services czy broker – co wybrać?
Captive marki bywa najkorzystniejszy przy promocjach fabrycznych na konkretne modele. W pozostałych przypadkach banki i niezależni leasingodawcy oferują często tańsze ubezpieczenie, elastyczniejszy wykup lub lepsze warunki dla młodych firm. Broker zestawia wszystkie opcje i pokazuje całkowity koszt, nie tylko ratę.
Czy nowe Audi A5 zastąpiło A4?
Tak. W nowej nomenklaturze Audi model klasy średniej z silnikami spalinowymi i plug-in nosi nazwę A5 i jest dostępny jako liftback oraz kombi Avant. W ofercie rynku wtórnego A4 wciąż jest bardzo popularne i dobrze nadaje się do leasingu używanego auta.
Jaki wykup ustawić przy leasingu Audi?
Przy spalinowym Audi na 36 miesięcy rozsądny jest wykup 35–45%, a na 48 miesięcy 25–35%. Przy elektrycznych e-tronach bezpieczniej przyjąć 15–25%, bo ceny używanych elektryków są bardziej zmienne. Wysoki wykup obniża ratę, ale oznacza większą płatność na koniec umowy.
Czy leasing Audi jest dostępny dla nowej firmy?
Tak, choć przy autach premium nowe firmy zwykle muszą wnieść wyższą wpłatę, często 20–30%, a leasingodawca może ograniczyć wartość auta. Pomaga doświadczenie w branży, stabilne przychody lub dodatkowe zabezpieczenie. Decyzję zawsze podejmuje leasingodawca, a broker wskaże tych najbardziej otwartych.
Czy przy leasingu Audi potrzebuję ubezpieczenia GAP?
Przy autach premium GAP jest szczególnie przydatny. Audi traci w pierwszych latach kilkadziesiąt tysięcy złotych wartości, a po kradzieży lub szkodzie całkowitej ubezpieczyciel wypłaca wartość rynkową. GAP pokrywa różnicę do ceny zakupu lub zadłużenia, chroniąc Twoje środki.






